جستجو

بیماران

قابل توجه مراجعین محترم

از تاریخ اول خرداد ماه 1397 جهت رفاه و افزایش میزان رضایتمندی مراجعین، نوبت دهی درمانگاه های صبح و عصر علاوه بر تلفنی و حضوری به صورت اینترنتی نیز امکان پذیر خواهد بود.

 گالری تصاویر

دکتر علی‌اکبر صالحی، معاون رییس‌جمهور و رییس سازمان انرژی اتمی ایران عصر روز شنبه 23 بهمن‌ماه از بیمارستان مرکز طبی کودکان بازدید کرد.

معاون رییس‌جمهور در جلسه‌ای که با حضور مسئولین آموزشی و پژوهشی این بیمارستان به‌منظور اطلاع‌ رسانی از فعالیت‌های این مرکز برگزار شد، در جریان پیشرفت‌ها و نوآوری‌های علمی این بیمارستان قرار گرفت.
در این جلسه، روند فعالیت‌های پزشکی هسته‌ای در این مرکز در قالب سخنرانی دکتر محمد پور، دکتر حمیدیه، دکتر بیگی، دکتر کجباف زاده، دکتر افتخاری و دکتر یارعلی به سمع و نظر دکتر صالحی رسید.
پس از اتمام جلسه، دکتر صالحی از بخش‌های مختلف مرکز طبی من‌جمله، ICU، NICU، CCU، بخش پیوند استخوان، بخش ارولوژی، مرکز تحقیقات ارولوژی اطفال و پزشکی بازشناختی، آزمایشگاه و محل جدید تأسیس پزشکی هسته‌ای دیدن کرد.
رییس سازمان انرژی اتمی ایران در حاشیه این بازدید در مصاحبه با خبرنگار روابط عمومی دانشگاه گفت: در ابتدا باید از پزشکانی که در این بیمارستان خدمت می‌کنند قدردانی کنم هرلحظه‌ی این پزشکان عبادت است چون عبادت چیزی جز خدمت به خلق نیست.
وی افزود: پزشکان، واسطه‌ی فیض الهی هستند که یکدستشان در دست خداوند متعال و دست دیگرشان بر سر بیماران دردمند است.
دکتر صالحی ادامه داد: در بازدید از این بیمارستان بیماران خاصی را دیدیم که انسان را متألم می‌کند و در کنار آن تلاش پزشکان که چگونه به آن‌ها حیات می‌بخشند به کسانی که از زندگی قطع امید کرده‌اند. مادرانی که شکرگزار خداوند مهربان و قدردان زحمات این پزشکان دلسوز هستند.
وی افزود: این بیمارستان علی‌رغم کمبودها بیش از انتظار ما و باهمت پزشکانی حاذق و دلسوز اداره می‌شود با توجه به محدودیت تخت‌ها و ازدحام بیماران همچنان تلاش پزشکان در جای‌جای این مرکز به چشم می‌خورد.
دکتر صالحی بابیان اینکه، یکی از بنیادی‌ترین و مهم‌ترین اولویت‌های دولت، توجه به بیمارستان‌هایی است که در خدمت به مردم به‌خصوص نوزادان و کودکان از هیچ کوششی دریغ نمی‌کند، گفت: امروز توفیق داشتیم تا در بازدید از این بیمارستان از نزدیک با تلاش پزشکان این مجموعه آشنا شویم و تلاش می‌کنیم آنچه در توان داریم برخی نیازهای این بیمارستان را تأمین کنیم.
وی در ادامه افزود: بحث درمان و پزشکی یکی از مهم‌ترین مسائلی بوده که در دولت یازدهم همواره موردتوجه قرارگرفته و سعی دولت بر این است تا کلیه مشکلات را هموار کند.
دکتر صالحی بابیان اینکه، زمانی که سخن از انرژی هسته‌ای به میان می‌آید ذهن مردم درگیر سانتریفیوژ و غنی‌سازی می‌شود و این ظلم به مسئله هسته‌ای است تصریح کرد: ما در تلاشیم به‌زودی بیمارستان هسته‌ای تأسیس کنیم و چون سرمایه‌گذاری عظیمی را می‌طلبد امیدواریم به‌زودی محقق شود که البته بیمارستان نمونه‌ای خواهد شد.
وی در پایان خاطرنشان کرد: تغییر ذهن مردم به صنعت هسته‌ای کمک به مراکزی است که به نحوی با علم و فناوری هسته‌ای مرتبط هستند و تا جایی که امکان دارد در این زمینه تلاش خواهیم کرد.


خبر: مقدم

همکاران

 

 

   

 

طراحی سایت
چهارشنبه 2 خرداد 1397.

 

آمار بازدیدکنندگان


 
آدرس : تهران ، انتهای بلوار کشاورز ، خیابان دکتر محمد قریب ، جنب بیمارستان امام خمینی(ره) ، پلاک ۶۲،مرکز طبی کودکان

تلفن : 61479-021