جستجو

بیماران

قابل توجه مراجعین محترم

از تاریخ اول خرداد ماه 1397 جهت رفاه و افزایش میزان رضایتمندی مراجعین، نوبت دهی درمانگاه های صبح و عصر علاوه بر تلفنی و حضوری به صورت اینترنتی نیز امکان پذیر خواهد بود.

 به گزارش روابط عمومی بیمارستان مرکز طبی کودکان، جلسه دیدار رئیس بیمارستان با دستیاران تخصصی روز سه شنبه 29 فروردین 96 در سالن امید برگزار شد. این جلسه با حضور دکتر بدو رئیس بیمارستان، دکتر ضیایی معاون آموزش و کلیه دستیاران تخصصی گروه کودکان به منظور هم اندیشی و بیان پیشنهادات و انتقادات برگزار شد. در ابتدا دکتر بدو در خصوص اهمیت برگزاری این جلسات و تعامل بیشتر بین دستیاران و مسئولین مطالبی ارائه کرد. سپس دکتر قره زاده و دکتر محمدی به عنوان نماینده دستیاران، نقطه نظرات خود را در خصوص انتظارات رزیدنت ها از آموزش، برنامه حضور دستیاران، ویزیت بخش ها، کوریکولوم و همچنین مدیریت حضور در بخش های ویژه نوزادان و درخواست مشاوره بیان کردند.

دکتر بدو رئیس بیمارستان ضمن تشکر از بیان انتقادات و پیشنهادات، راهکارهایی در خصوص اصلاح برنامه ویزیت نوبت عصر و روزهای تعطیل، اصلاح برنامه برای حضور پزشک مقیم در ICU، اصلاح برنامه آمادگی گزارش صبحگاهی برای رزیدنت سال سه و نیاز به درخواست مشاوره برای بیماران را بیان کرد.  در پایان نیز خواسته های هر یک از دستیاران در مورد مسائل گوناگون مطرح شد. این جلسه با پذیرایی ناهار به پایان رسید. 

 

یوسفی

همکاران

 

 

   

 

طراحی سایت
چهارشنبه 2 خرداد 1397.

 

آمار بازدیدکنندگان


 
آدرس : تهران ، انتهای بلوار کشاورز ، خیابان دکتر محمد قریب ، جنب بیمارستان امام خمینی(ره) ، پلاک ۶۲،مرکز طبی کودکان

تلفن : 61479-021