جستجو

بیمارانگرامیداشت هفته جهانی تغذیه با شیر مادر در بیمارستان مرکز طبی کودکان

گالری تصاویر

به گزارش روابط عمومی بیمارستان مرکز طبی کودکان، به مناسبت هفته جهانی تغذیه با شیر مادر برنامه هایی دهم مرداد ماه 1396 در مرکز طبی کودکان برگزار شد. در اولین روز هفته جهانی تغذیه با شیر مادر در مراسم گزارش صبحگاهی، دکتر فریور عضو کمیته کشوری شیر مادر درباره اهمیت تغذیه با شیر مادر برای پزشکان سخنرانی کرد.

همچنین غرفه گرامیداشت این هفته در سالن انتظار بیمارستان بر پا بود که در این غرفه ضمن ارائه پمفلت های آموزشی با موضوع تغذیه با شیر مادر و همچنین روزنامه مخصوص در همین راستا به سوالات مادران در خصوص شیردهی پاسخ داده می شد. همچنین  با برگزاری مسابقه شعر خوانی و نقاشی به کودکان جوایزی اهدا می شد و از کودکان و همراهان در قاب تغذیه با شیر مادر مرکز طبی کودکان عکس های یادگاری گرفته می شد. لازم به ذکر است به جهت مصادف شدن با دهه کرامت و حضور خدام حرم مطهر رضوی به بیمارستان، مراسم جشن هفته شیر مادر با قدم های پر برکت این عزیزان رونق گرفت و با تقدیم هدایایی از مراسم به این عزیزان، از آن ها تقدیر شد.

توضیح آنکه آموزش شیردهی همزمان با واکسیناسیون درمانگاه در روزهای یکشنبه و سه شنبه به طور رایگان دایر است. همچنین کلیه مراجعین نوزاد و شیرخوار توسط مسئول شیردهی بیمارستان روزانه آموزش داده می شوند.

یوسفی

 

همکاران

 

 

   

 

طراحی سایت
دوشنبه 1 مرداد 1397.

 

آمار بازدیدکنندگان

 
آدرس : تهران ، انتهای بلوار کشاورز ، خیابان دکتر محمد قریب ، جنب بیمارستان امام خمینی(ره) ، پلاک ۶۲،مرکز طبی کودکان

تلفن : 61479-021