جستجو

بیماران

 

 

 جشن میلاد حضرت زینب (س) و روز پرستار در مرکز طبی کودکان

گالری عکس

 جشن میلاد حضرت زینب(س) و روز پرستار در سالن دکتر قریب مرکز طبی کودکان با اجرای برنامه های متنوع برگزار شد.

 به گزارش روابط عمومی بیمارستان مرکز طبی کودکان، به مناسبت میلاد با سعادت حضرت زینب (س) و گرامیداشت روز پرستار، مراسم جشنی با حضور رئیس، معاونان، اساتید، کارکنان و پرستاران، روز شنبه 22 دی ماه 97 در سالن دکتر قریب بیمارستان برگزار شد.

مراسم با پخش کلیپی زیبا از عملکرد گروه پرستاری بیمارستان در سال گذشته آغاز شد و سپس گروه موسیقی ناشنوایان، آهنگی را در گرامیداشت مقام پرستار اجرا کردند.
دکتر بدو رئیس بیمارستان، ضمن تبریک میلاد فرخنده حضرت زینب(س) و روز پرستار، از زحمات و خدمات پرستاران پرتلاش این بیمارستان قدردانی کرد و از همکاری صادقانه کادر پرستاری در خدمت رسانی به کودکان بیمار و همچنین قدم برداشتن در راستای تحقق اهداف بیمارستان و دانشگاه تشکر کرد. دکتر بدو، انتخاب شایسته الهام ابراهیمی را به عنوان پرستار نمونه کشوری، تبریک گفت و از دیگر پرستارانی که به عنوان پرستار نمونه منتخب دانشگاه و بیمارستان معرفی شدند تشکر کرد.
ناجی مدیر پرستاری روز پرستار را به تک تک پرستاران شاغل در این مرکز، که همواره با الگو قرار دادن حضرت زینب (س) در انجام کارها با صبر، تلاش و مهربانی به کودکان بیمار این کشور خدمت کرده اند تبریک گفت و افزود: خدمت به کودکان بیمار در مرکز طبی کودکان، افتخاری است که با صبر و شکیبایی همچون حضرت زینب (س) میسر است و پرستاران این مرکز با تلاش شبانه روزی، خدمت در این راه را ثابت کرده اند. وی اظهار امیدواری کرد همچون گذشته عملکرد پرستاران مرکز موجب غرور و باشد.
در ادامه مراسم، مرتضی اشرفی خواننده محبوب کشور، با اجرای قطعاتی زیبا، شور مضاعفی به مجلس بخشید.
اجرای گروه موسیقی با رهبری پیام خانی و دف نوازی بانوان هنرمند گروه آوای مهر، اجرای تقلید صدا با هندمندی ماهان راسخ، اجرای موسیقی توسط نیما ریاضی، طنازی عباس نایی هنرپیشه طنز صدا و سیما و حضور شهریار سعیدنیا مجری برجسته و سفیر صلح بهزیستی، از دیگر برنامه های این مراسم بود.
در پایان از شانزده پرستار نمونه در سطح دانشگاه، دوازده پرستار نمونه منتخب بیمارستان، یک نفر نمونه کشوری و شش نفر پرستار بازنشسته و همچنین خیرین پلیس راهور تهران بزرگ و خیرین حسینه ال طه با اهدای لوح و هدیه قدردانی شد.

یوسفی

همکاران

   

 

طراحی سایت
دوشنبه 22 مهر 1398.

 

آمار بازدیدکنندگان


 
آدرس : تهران ، انتهای بلوار کشاورز ، خیابان دکتر محمد قریب ، جنب بیمارستان امام خمینی(ره) ، پلاک ۶۲،مرکز طبی کودکان

تلفن : 61479-021