جستجو

بیماران

 

 برگزاری جلسه شورای آموزشی در بیمارستان مرکز طبی کودکان

گالری عکس

 به گزارش روابط عمومی بیمارستان مرکز طبی کودکان، جلسه شورای آموزشی بیمارستان روز دوشنبه 23 اردیبهشت 98 با حضور دکتر رضا شروین بدو رئیس بیمارستان، دکتر مسعود موحدی معاون آموزش، دکتر محمودرضا اشرفی معاون پژوهش، روسا و معاونین آموزشی بخشها در سالن مهارت های بالینی برگزار شد.
در این جلسه در خصوص ضرورت پرینت آزمایشات و ثبت در پرونده بیماران، تائید تجویز آنتی بیوتیک توسط سرویس عفونی، تعداد درخواست مشاوره ها و انجام آن با کمک هیئت علمی جوان تر و حضور مستقیم بر بالین بیماران، همکاری فلوهای سال بالا در  انجام مشاوره ها در حضور استاد، نحوه درخواست و انجام سونوگرافی توسط اساتید و دستیاران، مدت زمان بستری بیماران در اورژانس و انتقال به موقع به بخش ها، هماهنگی با روسای بخش ها برای شرکت در جلسات خارج از بیمارستان، نحوه درخواست مرخصی و مسئولیت فلوها بحث و تبادل نظر شد.
دکتر موحدی تائید یکساله اعتباربخشی آموزشی بیمارستان مرکز طبی کودکان را اعلام کرد و سپس در خصوص مسئله مجازی کردن مباحث کلاس های تئوری کارورزی بحث و گفتگوشد. 
همچنین تصویب حکم انتصاب دکتر محمود خدابنده به عنوان مسئول برگزاری کلاس های آموزشی دستیاران تخصصی و دکتر سارا معماریان به عنوان مسئول امور دانشجویان اعلام شد. 
دکتر بدو نیز ضمن ارائه مطالبی در خصوص کارانه پزشکان گفت: خوشبختانه در حال حاضر فعالیت هیچ یک از بخش های بیمارستان به صورت مشروط نیست و تمامی بخش ها از طرف وزارت بهداشت تصویب شده هستند.
همچنین از حضور به موقع و فعالیت های اعضای هیئت علمی و همکاری روسا و معاونان آموزشی بخش های بالینی تشکر کرد.
این جلسه با ارائه نظرات و پیشنهادهای اعضای حاضر به پایان رسید.

یوسفی

همکاران

 

   

 

طراحی سایت
پنجشنبه 19 تير 1399.

 

آمار بازدیدکنندگان


 
آدرس : تهران ، انتهای بلوار کشاورز ، خیابان دکتر محمد قریب ، جنب بیمارستان امام خمینی(ره) ، پلاک ۶۲،مرکز طبی کودکان

تلفن : 61479-021