جستجو

بیماران

 

 گندزدایی و ضدعفونی سطوح مختلف بخش ­های بیمارستان مرکز طبی کودکان جهت پیشگیری از ابتلا به ویروس کرونا

گالری عکس
به گزارش روابط عمومی مرکز طبی کودکان، یکی از موثرترین روش ها  جهت کاهش و پیشگیری از شیوع ویروس کرونا، گندزدایی مرتب سطوح و قطع زنجیره انتقال آن است.
از آنجایی که طول عمر این ویروس بر روی سطوح مختلف، متفاوت می­ باشد، ضدعفونی و گندزدایی سطوحی که افراد، قبلا با آن در تماس بودند، از مهم‌ترین موارد پیشگیری از سرایت این بیماری محسوب می‌شود.
در همین راستا در دومین روز فروردین99 به همت واحد بهداشت محیط و همکاری واحد خدمات با پمپ های مه پاش سطوحی نظیر استیشن­ های پرستاری، دستگیره ­های درب، صندلی­ های انتظار، میز و صندلی­ های پرسنل و همراهان بیمار در بخش،کمد اتاق­ بیماران در بخش ­های اعصاب، روماتولوژی کلیه و غدد و قلب و ریه، که در ایام عید خالی از بیمار می باشد، ضدعفونی و گندزدایی شد.
این فعالیت ها در ادامه برنامه گندزدایی و ضد عفونی کل سطوح و صندلی های محوطه بیمارستان، وسایل بازی، نرده ­ها و واحدهای پشتیبانی و اداری در تاریخ های 29 و28 اسفند 98 بود.
لازم به ذکر است سایر بخش­ های فعال بیمارستان و همچنین بخش عفونی(کرونا) بر اساس دستورالعمل­ های ابلاغی وزارت بهداشت به طور مستمر گندزدایی و ضدعفونی خواهد شد.

همکاران

 

   

 

طراحی سایت
دوشنبه 31 شهريور 1399.

 

آمار بازدیدکنندگان

 
آدرس : تهران ، انتهای بلوار کشاورز ، خیابان دکتر محمد قریب ، جنب بیمارستان امام خمینی(ره) ، پلاک ۶۲،مرکز طبی کودکان

تلفن : 61479-021