جستجو

بیماران

 

 


بازدید نوروزی دو عضو هیئت‌ رئیسه دانشگاه از بیمارستان‌ مرکز طبی کودکان
گالری عکس
دکتر مهدی رضایی معاون درمان، دکتر امیرعلی سهراب پور معاون آموزشی و دکتر شکوه ورعی مدیر امور پرستاری دانشگاه با حضور در بیمارستان‌ مرکز طبی کودکان ضمن تبریک سال جدید و عید مبعث از همکاری و حضور فعالانه مدیران و کارکنان این مرکز قدردانی کردند.

دکتر رضایی روز یک‌شنبه ۳ فروردین 98 در جمع مسئولان بیمارستان گفت: من به‌ عنوان معاون درمان دانشگاه از همان روزهای نخست بحران کرونا از نزدیک شاهد حضور داوطلبانه و جهادی و تلاش‌ های دلسوزانه کادر پزشکی و پرستاری بیمارستان‌ ها بوده و هستم و به همه این عزیزان خدا قوت می‌ گویم. وظیفه خود می‌ دانم آنچه در توان دارم برای حمایت از تیم درمانی دانشگاه انجام دهم. 
وی همچنین در ادامه بازدید از بیمارستان مرکز طبی کودکان گفت: همکاری خوب دکتر بدو و تیم مدیریتی ایشان ستودنی است و من قدردان ایشان هستم. یکی از مهم‌ ترین نقاط قوت دانشگاه در بحران کرونا حضور داوطلبانه و متعهدانه استادان پیشکسوت در کنار سایر اعضای تیم‌ های درمانی مراکز در خط مقدم خدمت‌ دهی به بیماران کرونا است که سبب‌ ساز تعلق سازمانی افراد در تمامی سطوح بود به شکلی که امروز در بازدیدها می‌ بینیم افراد با انرژی و علاقه خاصی درصحنه خدمت حضور دارند و این بسیار با ارزش است و باید در خاطرات دانشگاه علوم پزشکی تهران برای آیندگان به یادگار ثبت شود. 
معاون درمان در پایان با اشاره به اینکه ممکن است بحران کرونا بعد از فروردین نیز ادامه یابد افزود: باید ترتیبی اتخاذ کنیم که از ابتدای اردیبهشت برخی خدمات درمانی که در بیمارستان‌ های دانشگاه به‌ منظور کمک به کنترل بیماری کرونا به حال تعلیق درآمد، مجدداً فعال شود تا بیماران دچار مشکل نشوند. 
دکتر سهراب پور نیز در این بازدیدها گفت: اهمیت حفظ سلامت کارکنان درمانی برای ما بسیار اهمیت دارد چراکه مردم امروز بیش از هرزمانی به خدمات این عزیزان نیاز دارند و اساساً کمک به درمان بیماران مسئولیت مهم ماست. خوشبختانه در بحران کرونا مردم بیشتر به ارزش‌ های کادر درمان کشور پی بردند. پیش‌ ازاین هم خدمات تیم‌ های درمانی باارزش بود؛ اما هنوز هم کسی حقیقتاً به‌ سختی کار پزشکان و پرستاران حین ارائه خدمت بر بالین بیمار واقف نیست. 
معاون آموزشی دانشگاه با تبریک سال جدید شمسی گفت: سال نو را به همه همکاران عزیزم از هیئت‌ علمی تا فراگیران و همه کارکنان دانشگاه به‌ خصوص کادر درمانی، پزشکان، پرستاران، داروسازان و مجموعه عظیمی که نامشان از یادها فراموش می‌ شود اما همه ما قدردان زحماتشان هستیم تبریک می‌ گویم. امیدوارم سالی که با یک کارزار شروع شد سال بسیار خوبی باشد و در طول این سال و سال‌ های آینده یک‌ بار دیگر دانشگاه و مردم عزیزمان نشان دهند ما مردان و زنان روزهای سخت هستیم و می‌ توانیم وظائفمان را به‌ خوبی انجام دهیم و در این راه سخت از مسئولیتی که بر دوش داریم سربلند بیرون آبیم. 
دکتر شروین بدو رئیس بیمارستان مرکز طبی کودکان نیز در این بازدید به خلاصه‌ ای از اقدامات این بیمارستان در بحران کرونا اشاره کرد و گفت: با همکاری استادان این مجموعه و یکی از گروه‌ های دانش‌ بنیان هات لاینی تشکیل دادیم که از این طریق پزشکان روزی یک ساعت به مردم مشاوره تخصصی تلفنی می‌ دهند. این موضوع کمک زیادی در کاهش بار مراجعات داشت. همچنین morning‌های این مرکز یک روز در میان به‌ صورت وبینار در حال برگزاری است. 
وی همچنین از علاقه‌ مندی و حضور داوطلبانه کارکنان مرکز طبی کودکان تشکر کرد و گفت: بیست تن از کادر پرستاری ICU این بیمارستان به‌ صورت داوطلبانه برای پشتیبانی از همکاران بیمارستان امام خمینی (ره) شتافتند. همچنین همکارانی داریم که مایلند زودتر از نوبت‌های خود به کار برگردند و ارائه خدمت کنند. این‌ ها همه مایه شگفتی و افتخار است.

همکاران

 

   

 

طراحی سایت
دوشنبه 31 شهريور 1399.

 

آمار بازدیدکنندگان

 
آدرس : تهران ، انتهای بلوار کشاورز ، خیابان دکتر محمد قریب ، جنب بیمارستان امام خمینی(ره) ، پلاک ۶۲،مرکز طبی کودکان

تلفن : 61479-021