جستجو

بیماران

 

 نشست هیئت رئیسه بیمارستان مرکز طبی کودکان با سوپروایزرها و سرپرستاران

به گزارش روابط عمومی بیمارستان مرکز طبی کودکان، این نشست روز شنبه 27 اردیبهشت 99 با حفظ فاصله اجتماعی در سالن شماره یک بیمارستان برگزار شد.
در این جلسه دکتر رضا شروین بدو، رئیس مرکز طبی کودکان ابتدا در خصوص میزان ابتلای کودکان به کوید 19 و روند درمان آن مطالبی بیان کرد و سپس از بازگشت بیمارستان به شرایط عادی سخن گفت و افزود: علیرغم ارائه خدمات به همه بیماران همواره باید برای مدیریت کوید19 هوشیار باشیم.
وی تصریح کرد: توجه به سلامت کارکنان، تکمیل پرونده سلامت آنها توسط مسئول بهداشت حرفه ای و کنترل عفونت، مدیریت درخواست تست کرونا برای افراد مشکوک، پیگیری کارکنان مبتلا و حفظ و رعایت فاصله گذاری اجتماعی بسیار مهم است.
رئیس مرکز طبی کودکان سپس از دو مولفه «سلامت و اقتصاد» که در بحران کوید 19 در همه کشورها درگیر است سخن گفت؛ و افزود: علاوه بر توجه دقیق به حفظ سلامت، مدیریت هزینه ها، حفظ و استفاده صحیح از تجهیزات پزشکی و تنظیم شیفت های مناسب مسئله ای ضروری است.
دکتر بدو ضمن اشاره به نکاتی در راستای مدیریت صحیح هزینه ها، آمادگی خود را برای پذیرش پیشنهادها و راهکارهای حاضران در همین راستا اعلام کرد.
سپس دکتر کاظم رهنما، مدیر بیمارستان در خصوص نحوه مدیریت هزینه ها مطالبی بیان کرد.
وی نظارت دقیق مسئولان بر شیفت حضور کارکنان، حفظ و نگهداشت تجهیزات پزشکی، مدیریت صحیح درخواست خرید لوازم اموالی، ثبت دقیق در سیستم نجات، نظارت دقیق بر پروند های بیماران، ثبت دقیق خدمات برای کاهش کسورات بیمه ای، سیستم رزرواسیون غذا و مدیریت استفاده از منابع را در مدیریت هزینه بسیار مهم دانست.
وی از حاضران خواست تا با همدلی و همفکری وظایف محوله را با کیفیت انجام دهند.
در ادامه هر یک از سرپرستاران پیشنهادهایی در راستای موارد مذکور در بخش های مربوطه ارائه کردند.
دکتر بدو ضمن استقبال از نکات بیان شده نسبت به اصلاح برخی موارد سخنانی بیان کرد.
سپس دکتر توتونچیان در خصوص ثبت و کنترل مدارک بیماران در واحد درآمد و ترخیص و همچنین نظارت بر نحوه عملکرد شرکتهای مرتبط در تعمیر وسایل و تجهیزات پزشکی سخن گفت.
نازیلا خلیل زاده مدیر پرستاری، از تلاش و حضور چشمگیر و داوطلبانه پرستاران این مرکز برای خدمت به بیماران کرونا قدردانی کرد و افزود: اتحاد و همدلی رکن اساسی خدمت است که در مجموعه پرستاری این بیمارستان به خوبی احساس می شود.
وی تلاش پرستاران بیمارستان را در نگهداشت وسایل و تجهیزات پزشکی ارزشمند دانست و از راه اندازی بستری برای ثبت خدمات اتاق عمل توسط استادان، سخن گفت و تصریح کرد: این مسئله برای کاهش کسورات بیمه ای ضروری است.
در پایان دکتر بدو ضمن ابراز خرسندی از برگزاری این جلسه، نسبت به برگزاری مداوم آن سفارش کرد.
همچنین به برگزاری جلسات درون بخشی و ارتباط نزدیک مسئولان با کارکنان در راستای توجه به سلامت روان توصیه کرد. وی پیشنهادهای حاضران را برای نحوه برگزاری مجدد این گونه جلسات خواستار شد.

یوسفی

همکاران

 

   

 

طراحی سایت
پنجشنبه 19 تير 1399.

 

آمار بازدیدکنندگان

 
آدرس : تهران ، انتهای بلوار کشاورز ، خیابان دکتر محمد قریب ، جنب بیمارستان امام خمینی(ره) ، پلاک ۶۲،مرکز طبی کودکان

تلفن : 61479-021