جستجو

بیماران

 

 دکتر رضا شروین بدو از راه اندازی پروژه کلینک ویژه مرکز طبی کودکان در چند ماه آینده خبر داد

به گزارش روابط عمومی بیمارستان مرکز طبی کودکان، جلسه شورای آموزشی بیمارستان روز یکشنبه 28 اردیبهشت 99 با حضور دکتر رضا شروین بدو رئیس بیمارستان، دکتر کاظم رهنما مدیر بیمارستان، دکتر مسعود موحدی معاون آموزش، دکتر محمودرضا اشرفی معاون پژوهش، روسا و معاونین آموزشی بخشها با حفظ فاصله اجتماعی در سالن کنفرانس برگزار شد.
در این جلسه دکتر بدو گزارشی از روند ساخت پروژه کلینیک ویژه بیمارستان ارائه کرد و سپس از لزوم بهسازی زیرساخت های ساختمان شماره 2 مرکز طبی کودکان برای پیشرفت پروژه توسعه اورژانس سخن گفت و افزود: با انجام برخی اقدامات اصلاحی این پروژه تا چند ماه آینده قابل بهره برداری خواهد بود و این پروژه صرفاً به فضاهای آموزشی و درمانی اختصاص خواهد داشت.
وی همچنین از روند ساخت پروژه بیمارستان مرکز طبی کودکان شماره 2 در جنوب تهران (منطقه 18) مطالبی بیان و به مسائل مرتبط با راه اندازی آن اشاره کرد.
رئیس مرکز طبی کودکان ضمن تاکید به گسترش فعالیت های آموزشی، درمانی و پژوهشی بیمارستان از بازگشت به شرایط عادی این فعالیت ها با توجه دقیق به نکات بهداشتی خبر داد و تصریح کرد: توجه به اصول ایمنی برای حفظ سلامت کارکنان و بیماران گام اول مسیر بازگشت به شرایط عادی محسوب می شود.
دکتر بدو با اشاره به تجهیزات بیمارستان، از تهیه دستگاه پزشکی هسته ای و راه اندازی مجدد این بخش در ماه های آینده خبر داد. وی همچنین در خصوص اختصاص بخش سی تی اسکن به بیمارستان و همچنین راه اندازی بخش تست سنتر در مرکز طبی کودکان مطالبی بیان کرد.
آمار ضریب اشغال تخت بیمارستان، حق محرومیت از مطب اعضای هیئت علمی، ساعات آنکال پزشکان، ساعات حضور کارورزان و دستیاران، مدیریت بخش ها، نظارت دقیق بر درخواست های PCR از دیگر موارد مطرح شده در این جلسه بود.
در ادامه دکتر موحدی از تصمیم گیری در خصوص نحوه اجرای فعالیت های آموزشی بیمارستان، ساعات حضور اعضای هیئت علمی سخن گفت.
همچنین دکتر مریم سعیدی به عنوان استاد مسئول امور دستیاران تخصصی منصوب شد.
این جلسه با ارائه نظرات و پیشنهادهای اعضای حاضر به پایان رسید.

یوسفی

 

همکاران

 

   

 

طراحی سایت
پنجشنبه 19 تير 1399.

 

آمار بازدیدکنندگان


 
آدرس : تهران ، انتهای بلوار کشاورز ، خیابان دکتر محمد قریب ، جنب بیمارستان امام خمینی(ره) ، پلاک ۶۲،مرکز طبی کودکان

تلفن : 61479-021